Nagrania i Usługi Lektorskie

Oferujemy profesjonalne nagrania lektorskie wykonane przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem i rozpoznawalnymi głosami.

To propozycja dla firm lub organizatorów wydarzeń, a także dla wydawców różnego rodzaju programów czy książek. Zapraszamy przede wszystkim do zapoznania się z naszym obszernym bankiem głosów polskich i zagranicznych. Są to głosy zarówno żeńskie, jak i męskie. Mogą Państwo wybrać również nagrania wykonane przez dzieci. Gwarantujemy wszechstronność. Oferujemy nagrania lektorskie do reklam, spotów, jingli, zapowiedzi, jak również do programów telewizyjnych, filmów, seriali czy audiobooków.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Profesjonalne nagrania lektorskie to usługi, z której jesteśmy szczególnie dumni.  Realizujemy je w naszym studiu, w którym posiadamy wysokiej jakości sprzęt nagraniowy. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi lektorami oraz aktorami. Posiadamy obszerny bank głosów polskich oraz zagranicznych, w tym zarówno głosy damskie, jak i męskie. W naszej ofercie znajdują się także nagrania lektorskie wykonywane przez dzieci. Wiemy wszystko na temat produkcji wysokiej jakości dźwięku. Posiadamy zaawansowaną wiedzę techniczną, a przy tym jesteśmy prawdziwymi pasjonatami tego, czym się zajmujemy. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie nagranie lektorskie: szybko, w atrakcyjnej cenie i na najwyższym poziomie. Sprawdź nasz cennik nagrań lektorskich.

NAGRANIA LEKTORSKIE: GŁOSY, KTÓRE ZAPADAJĄ W PAMIĘĆ

Potrzebny Ci profesjonalny lektor do filmu, reklamy, jingla radiowego, audiobooka, a może do kursu online? Bardzo dobrze trafiłeś! Lektorzy, z którymi współpracujemy to zawodowcy, którzy posiadają rozpoznawalne i wyjątkowo miłe dla ucha głosy. Specjalizują się oni w narracjach do prezentacji multimedialnych, takich jak filmy reklamowe i promocyjne czy kursy e-learningowe. Użyczają także głosu podczas tworzenia profesjonalnych ścieżek audio do spotów radiowych i telewizyjnych. Jeśli masz do wykonania niestandardowy projekt nagraniowy, a przy tym zależy Ci na korzystnej cenie, szybkiej realizacji zamówienia i profesjonalnym wykonaniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług lektorskich. W naszym studiu dźwiękowym działamy wszechstronnie, a przy tym elastycznie i twórczo. Głosy lektorów, z którymi współpracujemy różnią się ekspresją, barwą, tembrem czy temperamentem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom, a także dotrzeć do wielu branż. Tworzymy profesjonalne nagrania, które na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Mamy na swoim koncie liczne realizacje lektorskie, w tym tworzone w ramach kampanii marketingowych dla rozpoznawalnych marek.

LOSOWE GŁOSY

I grupa - Ekonomiczna
Beata xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
II grupa - Standard
Bogdan  xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
II grupa - Standard
Jakub xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Magda xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Tomasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Mirosław xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.