Nagrania i Usługi Lektorskie

Oferujemy profesjonalne nagrania lektorskie wykonywane przez zawodowych lektorów z wieloletnim doświadczeniem i rozpoznawalnymi głosami.

Nasze usługi lektorskie to propozycja dla firm lub organizatorów wydarzeń, a także dla wydawców różnego rodzaju programów czy audiobooków. Zapraszamy przede wszystkim do zapoznania się z naszym obszernym bankiem głosów polskich i zagranicznych. Nasze sudio lektorskie oferuje zarówno głosy żeńskie, jak i męskie. Mogą Państwo wybrać również nagrania wykonane przez dzieci – gwarantujemy pełną wszechstronność. Oferujemy nagrania lektorskie do reklam, spotów, jingli, zapowiedzi, jak również do programów telewizyjnych, filmów, seriali czy audiobooków.

NAGRANIA LEKTORSKIE: GŁOSY, KTÓRE ZAPADAJĄ W PAMIĘĆ

Chcesz, aby nagrania do Twoich reklam wyróżniały się na tle innych? Potrzebny Ci profesjonalny lektor do reklamy, filmu, jingla radiowego, audiobooka, a może do kursu online? Bardzo dobrze trafiłeś! Jako profesjonalne studio nagrań lektorskich współpracujemy z zawodowymi lektorami, którzy posiadają rozpoznawalne i wyjątkowo miłe dla ucha głosy. Specjalizują się oni w narracjach do prezentacji multimedialnych, takich jak filmy reklamowe i promocyjne czy kursy e-learningowe. Możesz mieć pewność, że nasz lektor do reklamy to dobra inwestycja. Lektor radiowy może użyczyć głosu podczas tworzenia profesjonalnych ścieżek audio nie tylko do spotów radiowych, ale i telewizyjnych.

LEKTOR DO REKLAMY: PROFESJONALNE NAGRANIA

Jeśli masz do wykonania niestandardowy projekt nagraniowy, a przy tym zależy Ci na korzystnej cenie, szybkiej realizacji zamówienia i profesjonalnym wykonaniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług lektorskich. W naszym studiu dźwiękowym działamy wszechstronnie, a przy tym elastycznie i twórczo tworząc nietuzinkowe nagrania lektorskie i jingle radiowe. Głosy osób, z którymi współpracujemy różnią się ekspresją, barwą, tembrem czy temperamentem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom, a także dotrzeć do wielu branż. Tworzymy profesjonalne nagrania, które na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Mamy na swoim koncie liczne realizacje lektorskie, w tym tworzone w ramach kampanii marketingowych dla rozpoznawalnych marek. Poznaj głos lektora online korzystając z naszej bazy i wybierz ten idealny!

SKORZYSTAJ Z PROFESJONALNYCH USŁUG LEKTORSKICH

Odpowiednio dobrany, profesjonalny lektor do reklamy może uczynić spot bardziej wiarygodnym lub sprawić, że klient chętniej wybierze Twój produkt. Fachowe nagrania lektorskie online to usługa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Dźwięk realizujemy w naszym studiu, w którym posiadamy wysokiej jakości sprzęt nagraniowy. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi lektorami oraz aktorami, dzięki czemu nasze usługi lektorskie trzymają najwyższy poziom. Posiadamy obszerny bank głosów polskich oraz zagranicznych, w tym zarówno głosy damskie, jak i męskie. W naszej ofercie znajdują się także nagrania wykonywane przez dzieci. Wszystkie nagrania lektorskie oferujemy w atrakcyjnej cenie – niezależnie od płci i wieku wykonawcy! Wiemy wszystko na temat produkcji wysokiej jakości dźwięku. Posiadamy zaawansowaną wiedzę techniczną, a przy tym jesteśmy prawdziwymi pasjonatami tego, czym się zajmujemy – nam możesz zaufać. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie nagranie lektorskie w naszym studio: szybko, w atrakcyjnej cenie i na najwyższym poziomie. Sprawdź nasz cennik usług lektorskich i przekonaj się, że dobre nagrania wcale nie muszą być drogie.

PRACUJ Z NAJLEPSZYMI LEKTORAMI

Dobry lektor i dobra cena? U nas znajdziesz takie połączenie! Świadczymy usługi lektorskie na wysokim poziomie, zapewniając nagrania oraz szeroki wybór wspaniałych lektorów do reklamy. Ci doświadczeni specjaliści wiedzą jak sprawić, aby Twoja reklama brzmiała profesjonalnie. Jeśli zależy Ci na jakości koniecznie skorzystaj z naszych usług. Co zyskujesz wybierając Studio XVOICE?

  • Możliwość stworzenia dowolnego nagrania: reklamy radiowej, jingla, nagrania lektorskiego itd.
  • Dostęp do szerokiej bazy głosów: polskich i zagranicznych, męskich i kobiecych, osób w różnym wieku.
  • Ciekawe nagranie idealnie spełniające Twoje wymagania.
  • Profesjonalną obsługę – znamy się na rzeczy i posiadamy ogromne doświadczenie.
  • Szybką realizację zlecenia.
  • Atrakcyjny cennik.

LOSOWE GŁOSY

III grupa - Premium
Mirosław xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Clive xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Daniel xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Oleh xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Łukasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
NARRACJA

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.