Reklama i Spoty Radiowe

Reklama radiowa to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form promocji.

Mamy do dyspozycji ograniczony czas i wyłącznie możliwość operowania dźwiękiem. To sprawia, że przygotowanie skutecznego, przykuwającego uwagę spotu wymaga odpowiedniego dopasowania podkładów muzycznych, głosu lektora oraz prezentowanej treści. Prawidłowe oddziaływanie na zmysł słuchu pozwala przyciągnąć uwagę słuchacza, zainteresować go danym przekazem, a także skłonić do skorzystania z danej oferty. Niezwykle istotna jest wizualizacja słów, wywieranie wpływu na wyobraźnię i zastosowanie przekonującej narracji.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Dobra reklama radiowa to sztuka. Wymaga stworzenia ciekawego scenariusza, nadania odpowiedniej formy, dopasowania głosu lektora i połączenia go z podkładem muzycznym. W Naszym studiu powstają profesjonalne spoty radiowe, które zawierają wszystkie wymienione elementy. Jeśli potrzebujesz chwytliwej reklamy radiowej, a jednocześnie zależy Ci na korzystnej cenie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nasze nagrania działają na wyobraźnię i na długo pozostają w pamięci słuchacza. Współpracujemy wyłącznie z zawodowcami, a w codziennej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu nasze spoty i reklamy radiowe są profesjonalne, kreatywne oraz potrafią skutecznie zaciekawić odbiorcę. Chcesz lepiej poznać zalety dobrej reklamy radiowej? Zapraszamy!

PRZYKŁADOWA REKLAMA RADIOWADaniel, produkcja reklam, xterra poland 2017, rmf maxxxXTERRA POLAND 2017

Zakres prac: Scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Daniel<Lektor Piotr, Basia, produkcja reklam, segafredo, reklama radiowaSEGAFREDO

Zakres prac: Nagrania lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Piotr, Barbara.Sztolnia Włodarz, produkcja spotów radiowych, lektor Zbigniew, xvoice
SZTOLNIA WŁODARZ

Zakres prac: Nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.
Głosy: Zbigniew

PROFESJONALNE NAGRANIA DO REKLAM

W czym tkwi sekret skutecznej reklamy radiowej? Z naszych doświadczeń wynika, że jest to połączenie przekonującej narracji, wizualizacji słów i oddziaływania na wyobraźnię. Bardzo ważny jest też sam głos zawarty w spocie radiowym: jego ekspresja, tembr czy dynamika. Do innych nagrań pasuje głos żeński, a do innych męski. Nasze profesjonalne studio tworzy nagrania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla agencji reklamowych i firm z różnych branż. W naszej ofercie można wybierać spośród wielu głosów, wśród których dostępne są zarówno głosy polskie, jak i zagraniczne. Zanim przystąpimy do ostatecznej realizacji nagrania do reklamy, poświęcamy czas na stworzenie chwytliwego scenariusza. Działamy szybko i terminowo, a przy tym nie pomijamy istotnych szczegółów. Wszystko dzięki bogatej wiedzy, prawdziwej pasji, a także doświadczeniom zdobywanym przy kolejnych realizacjach. Nasze reklamy radiowe możesz usłyszeć w najpopularniejszych stacjach radiowych. Posiadamy nowoczesne studio i zaawansowanę wiedzę techniczną. Możesz być pewny, że każda powierzona nam reklama radiowa będzie dobrze wykonaną pracą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z nowymi pomysłami i z pełnym zaangażowaniem. Możesz nam zaufać!

LOSOWE GŁOSY

II grupa - Standard
Paweł xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Tomasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Tomasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
REKLAMA
NARRACJA
I grupa - Ekonomiczna
Justyna xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Mirosław xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, wybór lektorów i muzyki, realizację spotu, a także prace postprodukcyjne. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, elastyczne warunki współpracy i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. W przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.