Reklama Radiowa

Reklama radiowa to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form promocji – jeśli się na nią decydujesz współpracuj z profesjonalistami!

Spoty radiowe charakteryzują się tym, że mamy do dyspozycji ograniczony czas i możliwość operowania wyłącznie dźwiękiem. To sprawia, że przygotowanie skutecznego, przykuwającego uwagę spotu wymaga odpowiedniego dopasowania podkładów muzycznych, głosu lektora oraz prezentowanej treści. Prawidłowe oddziaływanie na zmysł słuchu pozwala przyciągnąć uwagę słuchacza, zainteresować go danym przekazem, a także skłonić do skorzystania z danej oferty. Niezwykle istotna jest wizualizacja słów, wywieranie wpływu na wyobraźnię i zastosowanie przekonującej narracji.

SPOTY RADIOWE - KREATYWNOŚĆ

Dobra reklama radiowa to sztuka! Wymaga stworzenia ciekawego scenariusza, nadania odpowiedniej formy, dopasowania głosu lektora i połączenia go z podkładem muzycznym. W naszym studiu powstają profesjonalne spoty radiowe, które zawierają wszystkie wymienione wyżej elementy. Jeśli potrzebujesz chwytliwej reklamy, a jednocześnie zależy Ci na korzystnej cenie, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nasze nagrania działają na wyobraźnię i na długo pozostają w pamięci słuchacza. Współpracujemy wyłącznie z zawodowcami, a w codziennej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu nasze spoty i reklamy radiowe są profesjonalne, kreatywne oraz potrafią skutecznie zaciekawić odbiorcę.

REKLAMA RADIOWA - CENA

Zastanawiasz się ile kosztuje reklama w radiu i ile pieniędzy musisz przeznaczyć na to, żeby stworzyć profesjonalny spot? Korzystając z naszej pomocy możesz nie tylko zaoszczędzić, ale także zarobić – dzięki skutecznej reklamie radiowej. Znamy zasady dobrej reklamy radiowej i potrafimy stworzyć chwytliwy scenariusz, który zainteresuje słuchaczy. Dzięki naszej wiedzy stworzymy spot, który zachęci klientów do zapoznania się z Twoją ofertą lub produktem. To, ile kosztuje reklama radiowa zależy od wielu czynników, ale u nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny nagrań lektorskich!

PRZYKŁADOWA REKLAMA RADIOWADaniel, produkcja reklam, xterra poland 2017, rmf maxxxXTERRA POLAND 2017

Zakres prac: Scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Daniel


Lektor Piotr, Basia, produkcja reklam, segafredo, reklama radiowaSEGAFREDO

Zakres prac: Nagrania lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Piotr, Barbara.Sztolnia Włodarz, produkcja spotów radiowych, lektor Zbigniew, xvoice
SZTOLNIA WŁODARZ

Zakres prac: Nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.
Głosy: Zbigniew

ZASADY DOBREJ REKLAMY RADIOWEJ

Wiemy jak stworzyć reklamę radiową, której nie powstydziłaby się żadna agencja reklamowa. Zobacz czym się kierujemy podczas produkcji dźwięku i nagrań do reklam w XVOICE.

  1. Dbamy o ciekawy scenariusz.
  2. Zawsze tworzymy przekonującą narrację.
  3. Staramy się wizualizować słowa i oddziaływać na wyobraźnię słuchacza.
  4. Dbamy o odpowiedni dobór głosu: ze względu na ekspresję, tembr, dynamikę, płeć.
  5. Dobieramy odpowiedni podkład muzyczny, dla wzmocnienia efektu.

Nam możesz zaufać – wiemy jak zrobić dobrą reklamę radiową, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

ILE KOSZTUJE REKLAMA RADIOWA U NAS?

Wszystkim klientom oferujemy atrakcyjny cennik, który może się wahać w zależności od:

  • formę reklamy radiowej, na którą się decydujesz,
  • grupę, z której pochodzi wybrany przez Ciebie głos (ekonomiczna/standard),
  • co będzie wchodziło w zakres naszych prac (scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering).

W celu uzyskania konkretnych informacji na temat ceny reklamy radiowej w Studiu XVOICE zapraszamy do kontaktu z nami.

JAK ZROBIĆ DOBRĄ REKLAMĘ RADIOWĄ?

Znasz zalety reklamy radiowej i chcesz w ten sposób dotrzeć do odbiorców? Jeśli Twoim celem jest promowanie się za pomocą dobrze przygotowanego spotu radiowego zaufaj profesjonalistom. Chętnie pomożemy Ci stworzyć najlepszą reklamę radiową. W XVOICE znamy się na rzeczy i wiemy w czym tkwi sekret skutecznej reklamy radiowej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jaką są profesjonalne i przepełnione kreatywnością – spoty radiowe.

PROFESJONALNE NAGRANIA DO REKLAM

Nasze profesjonalne studio tworzy nagrania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i agencji reklamowych oraz firm z różnych branż. U nas można wybierać spośród wielu głosów polskich i zagranicznych. Zanim przystąpimy do realizacji nagrania do reklamy, zawsze poświęcamy czas na stworzenie chwytliwego scenariusza. Działamy szybko i terminowo, a przy tym dbamy o szczegóły. Wszystko dzięki bogatej wiedzy, prawdziwej pasji, a także doświadczeniu zdobywanemu przy kolejnych realizacjach. Nasze reklamy radiowe możesz usłyszeć w najpopularniejszych stacjach. Posiadamy nowoczesne studio i zaawansowaną wiedzę techniczną. Możesz być pewny, że każda powierzona nam reklama radiowa będzie dobrze wykonaną pracą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z nowymi pomysłami i pełnym zaangażowaniem.

LOSOWE GŁOSY

I grupa - Ekonomiczna
Damian xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
REKLAMA
SCENKA
NARRACJA
II grupa - Standard
Łukasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Piotr xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Zofia xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Toni xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Andrea xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, wybór lektorów i muzyki, realizację spotu, a także prace postprodukcyjne. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, elastyczne warunki współpracy i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. W przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.