Montaż podcastów – produkcja, edycja, udźwiękowienie

 

Studio produkcji dźwiękowych XVOICE oferuje szereg usług, wśród których znajduje się również montaż podcastów. Jak prezentuje się oferta i czy warto się na nią zdecydować? Przekonaj się! Nasze studio lektorskie odpowiada zarówno na potrzeby agencji reklamowych, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy terminową i sprawną realizację zleceń, przy jednoczesnej trosce o każdy szczegół. Dowiedz się, jak wygląda produkcja podcastu z XVOICE.

Montaż i produkcja podcastów

Podcasty to coraz popularniejsza alternatywa dla radiowych audycji. Twórcą może być każda osoba, która ma pomysł na siebie, nawet jeśli nie zna się na kwestiach technicznych. Czasami warto zlecić edycję, montaż czy udźwiękowienie podcastu profesjonalistom, zamiast uczyć się od podstaw i poświęcać masę czasu na samodzielną naukę. Edycja podcastów jest często czasochłonnym i skomplikowanym procesem. Chcesz powierzyć nam to zadanie? Jesteś w dobrym miejscu!

Edycja podcastów z XVOICE

Podcasty to coraz popularniejsza alternatywa dla radiowych audycji. Twórcą może być każda osoba, która ma pomysł na siebie, nawet jeśli nie zna się na kwestiach technicznych. Czasami warto zlecić edycję, montaż czy udźwiękowienie podcastu profesjonalistom, zamiast uczyć się od podstaw i poświęcać masę czasu na samodzielną naukę. Edycja podcastów jest często czasochłonnym i skomplikowanym procesem. Chcesz powierzyć nam to zadanie? Jesteś w dobrym miejscu!

Udźwiękowienie podcastów

Decydując się na usługi XVOICE, zyskasz spokój i pewność, że zadbamy o przygotowany przez Ciebie materiał w kompleksowy i profesjonalny sposób. Zrobimy wszystko, aby nagranie brzmiało najlepiej, jak to możliwe. Co to oznacza? Podcast i jego produkcja wymaga starannej edycji – pozbędziemy się szumów, przeszkadzaczy, nieplanowanych przerw w mowie (“yyy”, stuknięć, mlaśnięć itd.), a także wyrównamy głośność. Nasi specjaliści usuną także wskazane przez Ciebie pomyłki i błędy. Możemy również wyprodukować i zmontować dla Ciebie intro oraz outro, które będzie współgrać z tematyką i udźwiękowieniem całego nagranego materiału.

Publikacja podcastów

Nasze studio produkcji podkastów zajmuje się też publikacją gotowych treści audio. To dodatkowa usługa, która ma na celu przekazanie nam odpowiedzialności za kwestie związane z publikacją podcastu. Nie musisz się już dłużej o to martwić! W XVOICE realizujemy również te usługi – w Twoim imieniu wgramy podcast na serwer hostingowy oraz opublikujemy dany odcinek na wskazanych stronach internetowych.

Ta usługa skierowana jest szczególnie dla osób początkujących, które potrzebują wsparcia w rozpoczęciu działalności podcastowej. Publikacja podcastów przypadnie do gustu również osobom, które z różnych powodów nie chcą lub nie mają czasu zajmować się publikacją.

Inne usługi

Co jeszcze obejmują usługi oferowane przez nasze studio dubbingowe? W ramach korekty zajmujemy się normalizacją i redukcją pogłosu, natomiast usługi z zakresu masteringu obejmują ogólną poprawę brzmienia oraz wyrównanie poziomów (kompresja). Z naszej strony możesz liczyć na pełen profesjonalizm, najwyższą jakość usług, sprawną realizację i konkurencyjne ceny. Montaż podcastów to jednak nie wszystko – dostarczamy usługi lektorskie, bank głosów oraz realizację reklam radiowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami całej oferty!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoją wiadomość w ciągu 2 godzin!

Zawsze możesz do nas zadzwonić

Kontakt xvoice +48 665 117 288