Nagrania lektorskie angielski

Zawodowi lektorzy i rozpoznawalne głosy do dyspozycji – proponujemy profesjonalne nagrania w języku angielskim.

Nagrania lektorskie w języku angielskim produkujemy między innymi dla:

  • agencji reklamowych,
  • dużych i małych firm,
  • domów medialnych,

Realizujemy udźwiękowienie filmów instruktażowych i prezentacji multimedialnych. Nagrania w języku angielskim to głosy zarówno damskie, jak i męskie. Wszystkie trzy rodzaje są przyjemne dla ucha i zostają w pamięci słuchaczy. Cechują się perfekcyjną dykcją i doskonałą wymową j. angielskiego.

Nagrania lektorskie w języku angielskim - sprawdź!

Celem każdego nagrania jest wyróżnienie się na tle innych nagrań – z pomocą naszego studia jest to nie tylko możliwe, ale i skuteczne. Głosy naszych lektorów są profesjonalne i przygotowane pod każdy rodzaj nagrania – w tym np. rozrywkowy, edukacyjny, informacyjny. Lektorzy są dopasowani do treści pod względem:

  • tonu i tembru głosu,

  • ekspresji głosu,

  • temperamentu.

Każda współpracująca z nami osoba może liczyć na uwzględnienie wszystkich szczegółów i możliwych do osiągnięcia cech głosu.

Reklama w języku angielskim

Brzmienie, rytm, intonacja – to tylko kilka elementów, które muszą być na najwyższym poziomie, aby reklama w języku angielskim zatrzymywała i przykuwała uwagę różnych ludzi. Niezależnie od tego czy jest to reklama jednego produktu, jednej usługi, konkretnej marki, miejsca czy wydarzenia – nasze nagranie lektorskie zawsze cechuje się doskonałą jakością, pomysłem i zaangażowaniem nagrywającego. Działamy skutecznie, biorąc pod uwagę docelowych odbiorców i kontekst odtwarzania nagranej reklamy. Głosy naszych lektorów są rozpoznawalne i znasz je doskonale z innych działań marketingowych.

Profesjonalni lektorzy z zagranicy

Chociaż język angielski jest znany większości ludzi, znalezienie doświadczonego i zdolnego lektora nie jest tak powszechne i łatwe. Dla wielu naszych lektorów język angielski jest językiem ojczystym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że są kompetentni i doskonali w tym co robią. Nagrania lektorskie w języku angielskim to wysoka jakość nie tylko dzięki pochodzeniu lektora, ale też połączeniu trzech cech: talentu, pasji i pracy. Nagrania wykonujemy sprawnie i zawsze w oparciu o perspektywiczne myślenie. Do kogo kierujemy dźwięk? Jakie cele chcemy osiągnąć? Czego oczekujesz ty – jako klient? Znajomość tych i innych kwestii pomaga całkowicie odpowiedzieć na oczekiwania firm oraz indywidualnych osób zlecających nagrania.

Sprawdź całą ofertę!

W ramach aktywności naszego studia, proponujemy też polskie jingle radiowe i zapowiedzi IVR. Wiemy jak ważne jest udźwiękowienie filmu i praca lektora – od tego zależy tak naprawdę cały odbiór produkcji. Lektorzy do filmów z naszej bazy to profesjonaliści. Cenimy wysoką jakość pracy lektorów, ale nie zawyżamy cen. Przyczyniamy się do promocji produktów, marek i usług. Rozpoznawalność naszych lektorów wciąż rośnie, a przedsiębiorstwa wykorzystujące tę cechę, przyciągają uwagę i osiągają sukcesy. Dołącz do nich i wybierz profesjonalne nagrania lektorskie w języku angielskim lub polskim.

LOSOWE GŁOSY

II grupa - Standard
Bogdan  xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
II grupa - Standard
Jakub xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Krzysztof xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Robert xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
REKLAMA
I grupa - Ekonomiczna
Krzysztof xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.