Zapowiedzi telefoniczne IVR

Powitania i zapowiedzi telefoniczne IVR to jedna z najtrudniejszych form promocji, wymagająca odpowiedniego przygotowania nagrania i dużej kreatywności.

W naszym profesjonalnym studiu dźwiękowym powstają wysokiej jakości nagrania powitań telefonicznych, w tym zapowiedzi telefoniczne IVR (z ang. Interactive Voice Response). Jest to nazwa systemu telekomunikacyjnego, który stwarza możliwość interaktywnej obsługi  osób dzwoniących. Powitanie telefoniczne tego rodzaju można porównać do automatycznego call center, ponieważ dzwoniący wysłuchuje nagrania IVR, po czym ma możliwość wyboru poszczególnych pozycji dostępnych w menu dźwiękowym. Zapowiedzi telefoniczne do centrali IVR pozwalają na wybór języka obsługi, uzyskanie informacji o danej usłudze czy weryfikację tożsamości użytkownika (np. hasło, numer telefonu, PIN).

DLA KOGO ZAPOWIEDZI TELEFONICZNE IVR?

Oferujemy usługi zapowiedzi telefonicznych dla firm, a także dla klientów indywidualnych. Nasze nagrania nie tylko ułatwiają komunikację, ale też są przyjemne w odbiorze, jak przystało na profesjonalne nagrania lektorskie. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi aktorami i lektorami. Posiadamy imponujący bank głosów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jeśli potrzebujesz wyjątkowej zapowiedzi telefonicznej IVR do centrali lub powitania na telefon firmowy, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Produkcja dźwięków to nie tylko nasza praca, ale także wielka pasja. Mamy na swoim koncie liczne nagrania, nie tylko zapowiedzi do centrali IVR, ale także chwytliwe jingle radiowe, nagrania lektorskie do prezentacji multimedialnych, szkoleń czy udźwiękowienie do reklam telewizyjnych.

PRZYKŁADOWE ZAPOWIEDZI IVR

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ NAGRANIA IVR WŁAŚNIE U NAS?

Każda zapowiedź telefoniczna jest realizowana ściśle według wymagań klienta, tak by nagranie IVR było w jak najwyższym stopniu zgodne ze specyfiką firmy oraz indywidualnymi preferencjami zamawiającego. Oferujemy sprawną i terminową realizację zamówienia, a także przystępny cennik. W razie potrzeby służymy także fachowa poradą, na przykład w kwestii wyboru konkretnego głosu lektorskiego.

LOSOWE GŁOSY

II grupa - Standard
Barbara xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Magda xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Zbigniew xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Jesteś zainteresowany tym, aby Twoje jingle zostały usłyszane w radiu? Zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny bank niesamowitych głosów, a także możliwość skorzystania z setek różnych motywów muzycznych. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, skontaktuj się z nami już dziś!