Lektorzy do filmów

Profesjonalny lektor do filmów, o przyjemnym dla ucha głosie sprawi, że odbiór filmu będzie łatwy. Szukasz niepowtarzalnego głosu, który podkreśli charakter Twojej produkcji? Jesteś w dobrym miejscu!

Udźwiękowienie filmu odgrywa dużą rolę w jego odbiorze. Nierzadko bywa tak, że irytujący głos lektora odbiera całą przyjemność z oglądania. Zaufaj nam, a z pewnością nie będzie to problem Twojej produkcji. W naszej bogatej bazie znajdziesz profesjonalnego lektora do filmów, którego przyjemny głos urozmaici oglądanie, ale w żadnym wypadku nie będzie podczas niego przeszkadzał. Jesteśmy zawodowcami i zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. U nas możesz liczyć na profesjonalne nagrania lektorskie wysokiej jakości w dobrej cenie, oraz na szybką realizację Twojego zamówienia. Współpracujemy z doświadczonymi aktorami głosowymi z bogatym lektorskim portfolio – wśród nich z pewnością znajdziesz takiego o idealnym głosie, pasującym do Twojego projektu.

Zadbaj o udźwiękowienie Twojego filmu

Cudowne zdjęcia, utalentowani aktorzy i intrygująca muzyka… To wszystko na nic bez profesjonalnego lektora do filmów. Jeśli chcesz zadbać o to, aby zagraniczny film był zrozumiały dla wszystkich niezbędna będzie współpraca z aktorem głosowym. W naszej bazie głosów lektorów do filmów znajdziesz najlepsze głosy polskie oraz zagraniczne. Nasi lektorzy filmowi to profesjonaliści, którzy potrafią zarówno przekazywać swoim głosem emocje postaci jak i brzmieć obiektywnie, zupełnie bez emocji.

Kiedy skorzystać z usług lektora?

Profesjonalny lektor do filmów sprawdzi się w dowolnej produkcji. Pomoże Ci zadbać o udźwiękowienie filmu:

  • dokumentalnego,
  • szkoleniowego,
  • fabularnego,
  • na YouTube.

Nasi lektorzy filmowi chętnie podejmują się różnorodnych wyzwań i zawsze wkładają w pracę całych siebie. Dzięki temu mamy pewność, że będziesz zadowolony z efektów.

Profesjonalny lektor do filmów… i nie tylko!

Umiejętności lektorów filmowych mogą przydać się także podczas nagrywania dźwięku do spotów reklamowych. Sprawdź dema naszych aktorów głosowych, znajdź głos, który najbardziej Ci odpowiada i złóż zamówienie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nie ma dla nas zadań niemożliwych! Realizujemy nagrania lektorskie na najwyższym poziomie.

Lektorzy filmowi - Co zawiera oferta?

Z profesjonalnym lektorem udźwiękowienie filmu nie stanowi żadnego problemu. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości nagrania lektorskie, do różnego rodzaju produkcji filmowych – fabularnych, animowanych, dokumentalnych itd. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, ich wysoką jakość, a także atrakcyjny cennik. XVOICE to profesjonalne studio nagraniowe, z którym warto współpracować. Zachęcamy do składania zapytań – nasi lektorzy filmowi podejmują się różnych zleceń, nie tylko tych związanych z filmami.

LOSOWE GŁOSY

I grupa - Ekonomiczna
Krzysztof xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Mirek xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Tomasz xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Clive xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
Głos zagraniczny
Rebeca xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO