Jingle Radiowe i Reklamowe

Jingle radiowe to jedna z najtrudniejszych form promocji, wymagająca odpowiedniego przygotowania i dużej kreatywności.

W studiu reklamy dźwiękowej XVOICE przygotowujemy profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne jingle radiowe. Musimy zainteresować potencjalnego klienta wykorzystując wyłącznie dźwięk, mając jednocześnie do dyspozycji tylko kilka lub kilkanaście sekund. Stawiamy więc na wykorzystanie odpowiedniej melodyjności oraz na perfekcyjne zestawienie głosów wokalistów i lektorów z konkretnym przekazem.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Potrzebne Ci profesjonalne jingle radiowe? Szukasz sprawdzonego studio nagrań, w którym powstają wysokiej jakości realizacje dźwiękowe? W takim razie trafiłeś w bardzo dobre miejsce. Oferujemy dżingle radiowe, nagrania lektorskie czy chwytliwe nagrania do reklam, dzięki którym w ciekawy i kreatywny sposób przekażesz odbiorcy konkretną treść. Sprawdź nas: na naszej stronie znajdziesz profesjonalne jingle, które stanowią reprezentacyjną próbkę tego, czym zajmujemy się na co dzień. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość nagrań, ale także fachową obsługę i korzystny cennik. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dzięki współpracy z nami przekonasz się czym tak naprawdę są skuteczne i chwytliwe jingle reklamowe.

PRZYKŁADOWE JINGLE RADIOWE

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

JAK POWSTAJĄ DOBRE JINGLE RADIOWE?

Dżingiel to krótki dźwięk pełniący funkcję przerywnika transmisji, najczęściej wykorzystywany w programach radiowych i telewizyjnych. Zwykle przyjmuje on postać chwytliwej melodyjki lub wpadającego w ucho sloganu. W naszym studiu nagraniowym tworzymy dżingle reklamowe, które w kilka sekund przyciągają uwagę potencjalnego klienta. Czy taki efekt jest możliwy do osiągnięcia wyłącznie za pomocą dźwięku? Nasze produkcje dźwiękowe mówią same za siebie, i to w dosłownym znaczeniu! Realizujemy zarówno dynamiczne jingle radiowe, jak i spokojne nagrania dźwiękowe. Mamy ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży reklamy dźwiękowej. Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Naszym atutem jest także szybki termin realizacji, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet tego samego dnia. Oferujemy także korzystny cennik oraz atrakcyjne rabaty. Zapraszamy wszystkich klientów, którzy potrzebują chwytliwego jingla, skutecznej reklamy radiowej czy wysokiej jakości udźwiękowienia dla filmu lub prezentacji. Każde tworzone przez nas zlecenie jest inne, bo dopasowane do konkretnej branży oraz indywidualnych wymagań klienta.

LOSOWE GŁOSY

II grupa - Standard
Daniel xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
III grupa - Premium
Daniel xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
I grupa - Ekonomiczna
Paweł xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO
NARRACJA
Głos zagraniczny
Daniel xvoice nagrania lektorskie lektor
DEMO

PRACUJ Z NAMI

Jesteś zainteresowany tym, aby Twoje jingle zostały usłyszane w radiu? Zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny bank niesamowitych głosów, a także możliwość skorzystania z setek różnych motywów muzycznych. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, skontaktuj się z nami już dziś!