Słyszysz ich często. Znasz ich z reklam telewizyjnych i radiowych. Oto oni – najbardziej rozchwytywani lektorzy współpracujący ze Studiem XVOICE.

Nasz niepowtarzalny bank głosów tworzą aktorzy, radiowcy, pasjonaci lub po prostu ludzie obdarzeni przez naturę niepowtarzalną barwą i tembrem głosu. Już kilkadziesiąt sekund spotu wystarczy, aby zostali zapamiętani. Goszczą też w jinglach, czytają audiobooki, dubbingują filmy, reklamy radiowe, telewizyjne i internetowe, a także prezentują zapowiedzi dla radia i telewizji. Bank głosów Studio XVOICE to lektorzy znani z kampanii marketingowych najbardziej rozpoznawalnych marek.

PRACUJ Z NAMI

Tutaj znajdziesz głos idealny dla swojego produktu lub usługi: niskie i wiarygodne barwy męskie oraz śpiewne i intrygujące tonacje żeńskie. Mogą Państwo również skorzystać z głosów dziecięcych. Odsłuchaj nasze nagrania lektorskie i przekonaj się, że Twoja reklama może przyciągnąć uwagę, zaintrygować i w niebanalny sposób wyróżnić Twoją markę spośród innych.

Nagrywamy na najwyższej jakości sprzęcie, w perfekcyjnych warunkach, realizując zamówienia z dbałością o niezawodną czystość brzmienia. Zapewniamy absolutny profesjonalizm, rzetelność i dokładność w realizacji nagrań. Poznaj możliwości naszych lektorów, wykorzystaj ich pasję i talent. Praca z mikrofonem to dla nich nieustająca przygoda. Potrafią zaczarować słuchaczy i wprowadzić ich w odpowiedni nastrój – uspokoić, pobudzić do działania, rozbawić. Jednym słowem, zapraszamy do współpracy ze studiem reklamy dźwiękowej XVOICE!