Reklama radiowa

to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form promocji.

Mamy do dyspozycji ograniczony czas i wyłącznie możliwość operowania dźwiękiem. To sprawia, że przygotowanie skutecznego, przykuwającego uwagę spotu wymaga odpowiedniego dopasowania podkładów muzycznych, głosu lektora oraz prezentowanej treści. Prawidłowe oddziaływanie na zmysł słuchu pozwala przyciągnąć uwagę słuchacza, zainteresować go danym przekazem, a także skłonić do skorzystania z danej oferty. Niezwykle istotna jest wizualizacja słów, wywieranie wpływu na wyobraźnię i zastosowanie przekonującej narracji.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Dysponujemy szerokim bankiem głosów i podkładów muzycznych, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu jingli i spotów radiowych, a wszelkie nagrania realizujemy w doskonałych warunkach, na najwyższej jakości sprzęcie. Jeśli więc chcą Państwo zrealizować profesjonalną reklamę radiową, zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE.

PRZYKŁADOWA REKLAMA RADIOWADaniel, produkcja reklam, xterra poland 2017, rmf maxxxXTERRA POLAND 2017

Zakres prac: Scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Daniel<Lektor Piotr, Basia, produkcja reklam, segafredo, reklama radiowaSEGAFREDO

Zakres prac: Nagrania lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Piotr, Barbara.Sztolnia Włodarz, produkcja spotów radiowych, lektor Zbigniew, xvoice
SZTOLNIA WŁODARZ

Zakres prac: Nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.
Głosy: Zbigniew

LOSOWE GŁOSY

Reklama radiowa - Studio XVOICE

Beata

Beata

I grupa cenowa
Z mikrofonem pracuje od 1997roku. Zaczynała jako konferansjer oraz prezenter radiowy. Dziś czyta teksty różnymi barwami głosu, od dziewczęcego, po niski, głęboki, kobiecy. Codziennie pod mikrofonem, gotowa do nagrań. Nagrywa we własnym studio.
Bogdan

Bogdan

II grupa cenowa
opis
Krzysztof

Krzysztof

II grupa cenowa
Aktor i lektor. W branży od XX wieku a konkretnie od 1990 roku. Lektorowanie zaczynał w RMF-ie wraz z jego powstaniem. Przez te lata dorobił się bogatego CV. Czyta reklamy, mulitimedia, prezentacje, infolinie itp itd. Rekomendacja w demo do odsłuchania. Nagrywa w swoim studio.
Marcin

Marcin

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.
Piotr

Piotr

II grupa cenowa
Profesjonalny aktor. Lektor z doświadczeniem. Jego naturalny, ciepły głos doceniły takie firmy jak Samsung, Ikea, T-Mobile. Pełnię wigoru i młodzieńczej energii prezentuje w spotach dla McDonalds, Tic-Taca, czy Lego oraz tworząc oprawę lektorską dla kanałów tematycznych Disney’a. Znany także z wielu ról dubbingowych. Nagrywa w swoim studio.

PRACUJ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, wybór lektorów i muzyki, realizację spotu, a także prace postprodukcyjne. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, elastyczne warunki współpracy i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. W przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.