Reklama radiowa

to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form promocji.

Mamy do dyspozycji ograniczony czas i wyłącznie możliwość operowania dźwiękiem. To sprawia, że przygotowanie skutecznego, przykuwającego uwagę spotu wymaga odpowiedniego dopasowania podkładów muzycznych, głosu lektora oraz prezentowanej treści. Prawidłowe oddziaływanie na zmysł słuchu pozwala przyciągnąć uwagę słuchacza, zainteresować go danym przekazem, a także skłonić do skorzystania z danej oferty. Niezwykle istotna jest wizualizacja słów, wywieranie wpływu na wyobraźnię i zastosowanie przekonującej narracji.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Dysponujemy szerokim bankiem głosów i podkładów muzycznych, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu jingli i spotów radiowych, a wszelkie nagrania realizujemy w doskonałych warunkach, na najwyższej jakości sprzęcie. Jeśli więc chcą Państwo zrealizować profesjonalną reklamę radiową, zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE.

PRZYKŁADOWA REKLAMA RADIOWADaniel, produkcja reklam, xterra poland 2017, rmf maxxxXTERRA POLAND 2017

Zakres prac: Scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Daniel<Lektor Piotr, Basia, produkcja reklam, segafredo, reklama radiowaSEGAFREDO

Zakres prac: Nagrania lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Piotr, Barbara.Sztolnia Włodarz, produkcja spotów radiowych, lektor Zbigniew, xvoice
SZTOLNIA WŁODARZ

Zakres prac: Nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.
Głosy: Zbigniew

LOSOWE GŁOSY

Bartosz

Bartosz

II grupa cenowa
Lektor z wieloletnim doświadczenie, czyta reklamy, narracje, ale też znakomicie sprawdza się w scenkach. Nagrywał m.in dla AXA, PEPSI, HERBAPOL, KFC, BOIRON i wiele innych. Nagrywa w swoim studio.
Beata

Beata

I grupa cenowa
Z mikrofonem pracuje od 1997roku. Zaczynała jako konferansjer oraz prezenter radiowy. Dziś czyta teksty różnymi barwami głosu, od dziewczęcego, po niski, głęboki, kobiecy. Codziennie pod mikrofonem, gotowa do nagrań. Nagrywa we własnym studio.
Marek

Marek

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.
Mirek

Mirek

I grupa cenowa
Aktor- lektor w jednej osobie. Za mikrofonem ponad 10 lat. Wiele przeczytanych tekstów literackich. Pracował dla TVP Szczecin, PZU, głos zabawek z EPE, 50Style, soków KUBUŚ. Na stałe współpracuje z Radiem Lublin, Radiem Merkury Poznań. Nagrywa w swoim studio.
Piotr

Piotr

II grupa cenowa
Profesjonalny aktor. Lektor z doświadczeniem. Jego naturalny, ciepły głos doceniły takie firmy jak Samsung, Ikea, T-Mobile. Pełnię wigoru i młodzieńczej energii prezentuje w spotach dla McDonalds, Tic-Taca, czy Lego oraz tworząc oprawę lektorską dla kanałów tematycznych Disney’a. Znany także z wielu ról dubbingowych. Nagrywa w swoim studio.
Daniel

Daniel

III grupa cenowa
Głos Radia Zet, HBO i ... posłuchaj

PRACUJ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, wybór lektorów i muzyki, realizację spotu, a także prace postprodukcyjne. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, elastyczne warunki współpracy i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. W przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.