Reklama radiowa

to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form promocji.

Mamy do dyspozycji ograniczony czas i wyłącznie możliwość operowania dźwiękiem. To sprawia, że przygotowanie skutecznego, przykuwającego uwagę spotu wymaga odpowiedniego dopasowania podkładów muzycznych, głosu lektora oraz prezentowanej treści. Prawidłowe oddziaływanie na zmysł słuchu pozwala przyciągnąć uwagę słuchacza, zainteresować go danym przekazem, a także skłonić do skorzystania z danej oferty. Niezwykle istotna jest wizualizacja słów, wywieranie wpływu na wyobraźnię i zastosowanie przekonującej narracji.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Dysponujemy szerokim bankiem głosów i podkładów muzycznych, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu jingli i spotów radiowych, a wszelkie nagrania realizujemy w doskonałych warunkach, na najwyższej jakości sprzęcie. Jeśli więc chcą Państwo zrealizować profesjonalną reklamę radiową, zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE.

PRZYKŁADOWA REKLAMA RADIOWADaniel, produkcja reklam, xterra poland 2017, rmf maxxxXTERRA POLAND 2017

Zakres prac: Scenariusz, nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Daniel<Lektor Piotr, Basia, produkcja reklam, segafredo, reklama radiowaSEGAFREDO

Zakres prac: Nagrania lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.

Głos: Piotr, Barbara.Sztolnia Włodarz, produkcja spotów radiowych, lektor Zbigniew, xvoice
SZTOLNIA WŁODARZ

Zakres prac: Nagranie lektorskie, udźwiękowienie, mix, mastering.
Głosy: Zbigniew

LOSOWE GŁOSY

Reklama radiowa - Studio XVOICE

Bogdan

Bogdan

II grupa cenowa
opis
Leszek

Leszek

I grupa cenowa
Lektor i aktor. Dojrzały głos w dojrzałym ciele :) Nagrywa w swoim studio.
Marcin

Marcin

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.
Paweł

Paweł

III grupa cenowa
Aktor, lektor telewizyjny, radiowy i multimedialny. Duże doświadczenie. Kilkadziesiąt tysięcy nagrań. Nagrywał 12 lat reklamy TV dla Biedronki. Głos w reklamach między innymi.: Stihl, Lewiatan, Muller, PSB, Forsen. Nagrywa w swoim studio.
Ziemowit

Ziemowit

III grupa cenowa
Wszechstronny prestiżowy głos w rozsądnej cenie. Głos m.in. Rafaello, Telewizji FOX, Qatar Airways i wielu wielu innych. Współpracuje z Polskim Radiem, Radiem Zet, TVP, a także wieloma stacjiami lokalnymi. Nagrywa w swoim studio.
Daniel

Daniel

III grupa cenowa
Głos Radia Zet, HBO i ... posłuchaj

PRACUJ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, wybór lektorów i muzyki, realizację spotu, a także prace postprodukcyjne. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, elastyczne warunki współpracy i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. W przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.