Oferujemy profesjonalne

nagrania lektorskie

wykonane przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem i rozpoznawalnymi głosami.

To propozycja dla firm lub organizatorów wydarzeń, a także dla wydawców różnego rodzaju programów czy książek. Zapraszamy przede wszystkim do zapoznania się z naszym obszernym bankiem głosów polskich i zagranicznych. Są to głosy zarówno żeńskie, jak i męskie. Mogą Państwo wybrać również nagrania wykonane przez dzieci. Gwarantujemy wszechstronność. Oferujemy nagrania lektorskie do reklam, spotów, jingli, zapowiedzi, jak również do programów telewizyjnych, filmów, seriali czy audiobooków.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i wysoką jakość produkcji. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia i oryginalne projekty. To wszystko dzięki nowoczesnemu studiu i najwyższej klasy sprzętowi muzycznemu. Ogromnym atutem jest także doświadczenie, wiedza techniczna i pełne zaangażowanie naszych lektorów w wykonywaną przez nich pracę.

Osoby użyczające swoich głosów różnią się między sobą temperamentem, ekspresją, wysokością i barwą głosu, a także wiekiem. Dzięki temu mogą Państwo swobodnie dopasować daną osobę do charakteru konkretnego projektu.

PRZYKŁADOWE NAGRANIA LEKTORSKIE

LOSOWE GŁOSY

Hubert

Hubert

III grupa cenowa
Radiowy głos znany z największych anten w Polsce (Złote Przeboje, ZET, Eska). Lektor znany z wielu ogólnopolskich kampanii. Głos Hyundaia w Polsce. W przeszłości stationvoice TVN Warszawa i Puls 2. Bardzo uniwersalny głos od trailerów horrorów po dynamiczne modern produkcje. Nagrywa w swoim profesjonalnym studiu.
Jakub

Jakub

II grupa cenowa
Przy mikrofonie od 1997 roku. Wrodzony talent szlifował przez 15 lat w Pr. I Polskiego Radia, prowadząc audycje u boku najlepszych radiowców. Nagrywa reklamy, filmy, szkolenia, prezentacje, audiobooki, audioprzewodniki etc. Można go usłyszeć m.in. w Discovery, MTV, National Geographic, TV Puls, Animal Planet, Comedy Central, CBS, TLC. Entuzjastyczny, elastyczny. Nagrywa w swoim studio.
Marcin

Marcin

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.
Zbigniew

Zbigniew

I grupa cenowa
Lektor radiowo telewizyjny,głos Antyradia 20 lat doświadczenia w branży lektorskiej.Niska i ciepła barwa głosu.Nagrywa dla większości stacji radiowych w Polsce i rozgłośni polonijnych w USA.Zawodowo również śpiewak operowy występujący w kraju i zagranicą.
Jacek

Jacek

III grupa cenowa
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych tembrów w Polsce. Głos m.in Canal+, Radia Szczecin czy Decathlon. Ogólnie mówiąc: czytał Jacek Brzostyński.

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.