Oferujemy profesjonalne

nagrania lektorskie

wykonane przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem i rozpoznawalnymi głosami.

To propozycja dla firm lub organizatorów wydarzeń, a także dla wydawców różnego rodzaju programów czy książek. Zapraszamy przede wszystkim do zapoznania się z naszym obszernym bankiem głosów polskich i zagranicznych. Są to głosy zarówno żeńskie, jak i męskie. Mogą Państwo wybrać również nagrania wykonane przez dzieci. Gwarantujemy wszechstronność. Oferujemy nagrania lektorskie do reklam, spotów, jingli, zapowiedzi, jak również do programów telewizyjnych, filmów, seriali czy audiobooków.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i wysoką jakość produkcji. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia i oryginalne projekty. To wszystko dzięki nowoczesnemu studiu i najwyższej klasy sprzętowi muzycznemu. Ogromnym atutem jest także doświadczenie, wiedza techniczna i pełne zaangażowanie naszych lektorów w wykonywaną przez nich pracę.

Osoby użyczające swoich głosów różnią się między sobą temperamentem, ekspresją, wysokością i barwą głosu, a także wiekiem. Dzięki temu mogą Państwo swobodnie dopasować daną osobę do charakteru konkretnego projektu.

PRZYKŁADOWE NAGRANIA LEKTORSKIE

LOSOWE GŁOSY

Nagrania lektorskie - Studio XVOICE

Bartosz

Bartosz

II grupa cenowa
Lektor z wieloletnim doświadczenie, czyta reklamy, narracje, ale też znakomicie sprawdza się w scenkach. Nagrywał m.in dla AXA, PEPSI, HERBAPOL, KFC, BOIRON i wiele innych. Nagrywa w swoim studio.
Beata

Beata

I grupa cenowa
Z mikrofonem pracuje od 1997roku. Zaczynała jako konferansjer oraz prezenter radiowy. Dziś czyta teksty różnymi barwami głosu, od dziewczęcego, po niski, głęboki, kobiecy. Codziennie pod mikrofonem, gotowa do nagrań. Nagrywa we własnym studio.
Paweł

Paweł

III grupa cenowa
Aktor, lektor telewizyjny, radiowy i multimedialny. Duże doświadczenie. Kilkadziesiąt tysięcy nagrań. Nagrywał 12 lat reklamy TV dla Biedronki. Głos w reklamach między innymi.: Stihl, Lewiatan, Muller, PSB, Forsen. Nagrywa w swoim studio.

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.