Oferujemy profesjonalne

nagrania lektorskie

wykonane przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem i rozpoznawalnymi głosami.

To propozycja dla firm lub organizatorów wydarzeń, a także dla wydawców różnego rodzaju programów czy książek. Zapraszamy przede wszystkim do zapoznania się z naszym obszernym bankiem głosów polskich i zagranicznych. Są to głosy zarówno żeńskie, jak i męskie. Mogą Państwo wybrać również nagrania wykonane przez dzieci. Gwarantujemy wszechstronność. Oferujemy nagrania lektorskie do reklam, spotów, jingli, zapowiedzi, jak również do programów telewizyjnych, filmów, seriali czy audiobooków.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i wysoką jakość produkcji. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia i oryginalne projekty. To wszystko dzięki nowoczesnemu studiu i najwyższej klasy sprzętowi muzycznemu. Ogromnym atutem jest także doświadczenie, wiedza techniczna i pełne zaangażowanie naszych lektorów w wykonywaną przez nich pracę.

Osoby użyczające swoich głosów różnią się między sobą temperamentem, ekspresją, wysokością i barwą głosu, a także wiekiem. Dzięki temu mogą Państwo swobodnie dopasować daną osobę do charakteru konkretnego projektu.

PRZYKŁADOWE NAGRANIA LEKTORSKIE

LOSOWE GŁOSY

Nagrania lektorskie - Studio XVOICE

Adrian

Adrian

II grupa cenowa
Zawodowy aktor. Specjalizuje się w nagraniach infomerciali, narracji, oraz aktorskich scenek w reklamach. Człowiek o stu głosach i czterech akcentach! Nagrywa w swoim studio.
Aneta

Aneta

III grupa cenowa
Lektorka z wieloletnim stażem. Współpracuje z największymi studiami w kraju. Można ją usłyszeć zarówno w radiu jak i telewizji. Nagrywa w swoim studio.
Daniel

Daniel

III grupa cenowa
Jeden z najpopolurniejszych głosów w Polsce. Głos TV4, TV6 Polsat, stacje TV CBS oraz radia RMF FM w latach 2004 - 2013, zapowiada rodziny w niedzielnym teleturnieju Familiada. Współpracuję z największymi studiami w Polsce. Wszechstronna barwa, która nada się zarówno do scenki jak i trailera. Nagrywa w swoim studio.
Hubert

Hubert

III grupa cenowa
Radiowy głos znany z największych anten w Polsce (Złote Przeboje, ZET, Eska). Lektor znany z wielu ogólnopolskich kampanii. Głos Hyundaia w Polsce. W przeszłości stationvoice TVN Warszawa i Puls 2. Bardzo uniwersalny głos od trailerów horrorów po dynamiczne modern produkcje. Nagrywa w swoim profesjonalnym studiu.
Piotr

Piotr

II grupa cenowa
Profesjonalny aktor. Lektor z doświadczeniem. Jego naturalny, ciepły głos doceniły takie firmy jak Samsung, Ikea, T-Mobile. Pełnię wigoru i młodzieńczej energii prezentuje w spotach dla McDonalds, Tic-Taca, czy Lego oraz tworząc oprawę lektorską dla kanałów tematycznych Disney’a. Znany także z wielu ról dubbingowych. Nagrywa w swoim studio.
Ola

Ola

II grupa cenowa

PRACUJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Jeśli mają Państwo pytania bądź potrzebują pomocy przy wyborze konkretnej osoby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.