Jingle radiowe

to jedna z najtrudniejszych form promocji, wymagająca odpowiedniego przygotowania i dużej kreatywności.

W studiu reklamy dźwiękowej XVOICE przygotowujemy profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne jingle radiowe. Musimy zainteresować potencjalnego klienta wykorzystując wyłącznie dźwięk, mając jednocześnie do dyspozycji tylko kilka lub kilkanaście sekund. Stawiamy więc na wykorzystanie odpowiedniej melodyjności oraz na perfekcyjne zestawienie głosów wokalistów i lektorów z konkretnym przekazem.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Tworzymy zarówno dynamiczne jingle radiowe, jak i bardziej spokojne i stonowane wstawki dźwiękowe. Wykorzystujemy chwytliwe i wpadające w ucho motywy, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę słuchacza i zainteresować go przekazywanymi informacjami. Dopasowujemy nasze projekty do różnych branż, od marek odzieżowych, przez produkty medyczne, aż po firmy budowlane. Promujemy również rozmaite wydarzenia artystyczne i sportowe, zarówno na poziomie lokalnym, regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Nasza siła to wiele lat doświadczenia, ogromna wiedza na temat reklamy dźwiękowej, a także nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, pozwalający zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

PRZYKŁADOWE JINGLE RADIOWE

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

LOSOWE GŁOSY

Jingle radiowe - Studio XVOICE

Łukasz

Łukasz

II grupa cenowa
Lektor radiowy i telewizyjny. Specjalizuje się w czytaniu wszelkich form reklamowych (zapowiedzi, zajawki, promosy, narracje, reklamy) oraz literackich i filmowych etc. Współpracuje m.in. z radiem Eska, RMF, RDC, radiem Kolor, grupą stacji radiowych Gra a także wieloma lokalnymi rozgłośniami radiowymi. Jest głosem sieci RMF Maxxx. Nagrywa w swoim studio.
Marcin

Marcin

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.
Mirek

Mirek

I grupa cenowa
Aktor- lektor w jednej osobie. Za mikrofonem ponad 10 lat. Wiele przeczytanych tekstów literackich. Pracował dla TVP Szczecin, PZU, głos zabawek z EPE, 50Style, soków KUBUŚ. Na stałe współpracuje z Radiem Lublin, Radiem Merkury Poznań. Nagrywa w swoim studio.
Zbigniew

Zbigniew

I grupa cenowa
Lektor radiowo telewizyjny,głos Antyradia 20 lat doświadczenia w branży lektorskiej.Niska i ciepła barwa głosu.Nagrywa dla większości stacji radiowych w Polsce i rozgłośni polonijnych w USA.Zawodowo również śpiewak operowy występujący w kraju i zagranicą.

PRACUJ Z NAMI

Jesteś zainteresowany tym, aby Twoje jingle zostały usłyszane w radiu? Zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny bank niesamowitych głosów, a także możliwość skorzystania z setek różnych motywów muzycznych. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, skontaktuj się z nami już dziś!