Jingle radiowe

to jedna z najtrudniejszych form promocji, wymagająca odpowiedniego przygotowania i dużej kreatywności.

W studiu reklamy dźwiękowej XVOICE przygotowujemy profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne jingle radiowe. Musimy zainteresować potencjalnego klienta wykorzystując wyłącznie dźwięk, mając jednocześnie do dyspozycji tylko kilka lub kilkanaście sekund. Stawiamy więc na wykorzystanie odpowiedniej melodyjności oraz na perfekcyjne zestawienie głosów wokalistów i lektorów z konkretnym przekazem.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Tworzymy zarówno dynamiczne jingle radiowe, jak i bardziej spokojne i stonowane wstawki dźwiękowe. Wykorzystujemy chwytliwe i wpadające w ucho motywy, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę słuchacza i zainteresować go przekazywanymi informacjami. Dopasowujemy nasze projekty do różnych branż, od marek odzieżowych, przez produkty medyczne, aż po firmy budowlane. Promujemy również rozmaite wydarzenia artystyczne i sportowe, zarówno na poziomie lokalnym, regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Nasza siła to wiele lat doświadczenia, ogromna wiedza na temat reklamy dźwiękowej, a także nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, pozwalający zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

PRZYKŁADOWE JINGLE RADIOWE

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

LOSOWE GŁOSY

Jingle radiowe - Studio XVOICE

Ireneusz

Ireneusz

I grupa cenowa
Lektor z ponad 20 letnim stażem. Współpracuje z największymi markami w Polsce. Można go usłyszeć zarówno w radiu jak i TV. Nagrywa w swoim studio.
Karolina

Karolina

II grupa cenowa
Aktorka z wyksztalcenia. Użycza swojego głosu od wielu lat w bajkach m.in:(Pamiętniki Florki,Monster High), grach(The Last of us, Infamous) czy reklamach. Młody głos o wielu możliwościach. Nagrywa w swoim studio.
Paweł

Paweł

III grupa cenowa
Aktor, lektor telewizyjny, radiowy i multimedialny. Duże doświadczenie. Kilkadziesiąt tysięcy nagrań. Nagrywał 12 lat reklamy TV dla Biedronki. Głos w reklamach między innymi.: Stihl, Lewiatan, Muller, PSB, Forsen. Nagrywa w swoim studio.
Ziemowit

Ziemowit

III grupa cenowa
Wszechstronny prestiżowy głos w rozsądnej cenie. Głos m.in. Rafaello, Telewizji FOX, Qatar Airways i wielu wielu innych. Współpracuje z Polskim Radiem, Radiem Zet, TVP, a także wieloma stacjiami lokalnymi. Nagrywa w swoim studio.

PRACUJ Z NAMI

Jesteś zainteresowany tym, aby Twoje jingle zostały usłyszane w radiu? Zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny bank niesamowitych głosów, a także możliwość skorzystania z setek różnych motywów muzycznych. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, skontaktuj się z nami już dziś!