Jingle radiowe

to jedna z najtrudniejszych form promocji, wymagająca odpowiedniego przygotowania i dużej kreatywności.

W studiu reklamy dźwiękowej XVOICE przygotowujemy profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne jingle radiowe. Musimy zainteresować potencjalnego klienta wykorzystując wyłącznie dźwięk, mając jednocześnie do dyspozycji tylko kilka lub kilkanaście sekund. Stawiamy więc na wykorzystanie odpowiedniej melodyjności oraz na perfekcyjne zestawienie głosów wokalistów i lektorów z konkretnym przekazem.

WARTO ZAUFAĆ ZAWODOWCOM

Tworzymy zarówno dynamiczne jingle radiowe, jak i bardziej spokojne i stonowane wstawki dźwiękowe. Wykorzystujemy chwytliwe i wpadające w ucho motywy, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę słuchacza i zainteresować go przekazywanymi informacjami. Dopasowujemy nasze projekty do różnych branż, od marek odzieżowych, przez produkty medyczne, aż po firmy budowlane. Promujemy również rozmaite wydarzenia artystyczne i sportowe, zarówno na poziomie lokalnym, regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Nasza siła to wiele lat doświadczenia, ogromna wiedza na temat reklamy dźwiękowej, a także nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, pozwalający zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

PRZYKŁADOWE JINGLE RADIOWE

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

Fragment nagrania lektorskiego do filmu instruktażowego

Nagranie surowe do filmu instruktażowego.

LOSOWE GŁOSY

Jingle radiowe - Studio XVOICE

Aneta

Aneta

I grupa cenowa
Uwielbia mówić do mikrofonu. Aktorka z wykształcenia, lektorka z zamiłowania, prezenterka radiowa. Przed mikrofonem od… bardzo dawna ;) Niechętnie to przyznaje, ale zaczynała jeszcze w XX wieku. Zagra zarówno młodą dziewczynę, dojrzałą kobietę jak i starszego pana. Nagrywam w swoim studio.
Aneta

Aneta

III grupa cenowa
Lektorka z wieloletnim stażem. Współpracuje z największymi studiami w kraju. Można ją usłyszeć zarówno w radiu jak i telewizji. Nagrywa w swoim studio.
Barbara

Barbara

II grupa cenowa
Barwa głosu ... to coś, co jest kwintesencją każdej produkcji dźwiękowej. Aura, przejrzystość, interpretacja ... i osiągamy ową niepowtarzalność, która charakteryzuje profesjonalnego lektora i potrafi oczarować niejednego słuchacza. Wieloletnie doświadczenie, miękki, zmysłowy acz wyrazisty i przekonywujący głos i pełna wyrafinowanego smaku interpretacja. Nagrywa w swoim studio.
Jakub

Jakub

II grupa cenowa
Przy mikrofonie od 1997 roku. Wrodzony talent szlifował przez 15 lat w Pr. I Polskiego Radia, prowadząc audycje u boku najlepszych radiowców. Nagrywa reklamy, filmy, szkolenia, prezentacje, audiobooki, audioprzewodniki etc. Można go usłyszeć m.in. w Discovery, MTV, National Geographic, TV Puls, Animal Planet, Comedy Central, CBS, TLC. Entuzjastyczny, elastyczny. Nagrywa w swoim studio.
Marcin

Marcin

II grupa cenowa
Nagrywa w swoim studio.

PRACUJ Z NAMI

Jesteś zainteresowany tym, aby Twoje jingle zostały usłyszane w radiu? Zapraszamy do współpracy ze Studiem XVOICE. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny bank niesamowitych głosów, a także możliwość skorzystania z setek różnych motywów muzycznych. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, skontaktuj się z nami już dziś!